FAG Tonnenlager
20212-TVP-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
226,00
exkl. MWST
189,92
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
180,81
exkl. MWST
151,94
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800157.0240 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801159890 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 60 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 110 mm |
| Breite | 22 mm |
| Gewicht | 0,805 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
