FAG Tonnenlager
20207-TVP-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
276,87
exkl. MWST
232,66
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
221,49
exkl. MWST
186,13
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800157.0100 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801285735 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 35 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 72 mm |
| Breite | 17 mm |
| Gewicht | 0,307 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
