FAG Schrägkugellager
7332-B-MP
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
3.495,17
exkl. MWST
2.937,12
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
2.796,14
exkl. MWST
2.349,70
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800102.5810 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801573153 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 160 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 340 mm |
| Breite | 68 mm |
| Gewicht | 31,2 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Anordnung | Standardausführung |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Kugelreihen | einreihiges Lager |
| Druckwinkel | 40 Grad |
Nederlands
Deutsch
English
