FAG Schrägkugellager
7326-B-TVP
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.189,90
exkl. MWST
999,92
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
951,93
exkl. MWST
799,94
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800102.5730 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801284134 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 130 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 280 mm |
| Breite | 58 mm |
| Gewicht | 15,8 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Anordnung | Standardausführung |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Kugelreihen | einreihiges Lager |
| Druckwinkel | 40 Grad |
Nederlands
Deutsch
English
