FAG Schrägkugellager
7203-B-2RSR-TVP
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
142,99
exkl. MWST
120,16
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
114,39
exkl. MWST
96,13
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800102.2370 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677955708 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 17 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 40 mm |
| Breite | 12 mm |
| Gewicht | 0,07 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Anordnung | Standardausführung |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Kugelreihen | einreihiges Lager |
| Druckwinkel | 40 Grad |
Nederlands
Deutsch
English
