FAG Schrägkugellager
3312-B-TVH
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
250,88
exkl. MWST
210,82
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
200,71
exkl. MWST
168,66
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800102.1870 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801196765 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 60 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 130 mm |
| Breite | 54 mm |
| Gewicht | 3,1 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Anordnung | Standardausführung |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Kugelreihen | zweireihiges Lager |
| Druckwinkel | 40 Grad |
Nederlands
Deutsch
English
