FAG Schrägkugellager
3305-BD-2Z-TVH
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
95,91
exkl. MWST
80,60
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
76,73
exkl. MWST
64,48
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800102.1430 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 25 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 62 mm |
| Breite | 25,4 mm |
| Gewicht | 0,348 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Anordnung | Standardausführung |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | beidseitige Abdeckung |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Kugelreihen | zweireihiges Lager |
| Druckwinkel | 30 Grad |
Nederlands
Deutsch
English
