FAG Schrägkugellager
3215-B-TVH
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
214,44
exkl. MWST
180,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
171,55
exkl. MWST
144,16
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800102.1110 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801011464 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 75 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 130 mm |
| Breite | 41,3 mm |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Anordnung | Standardausführung |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Kugelreihen | zweireihiges Lager |
| Druckwinkel | 40 Grad |
Nederlands
Deutsch
English
