FAG Schrägkugellager
3211-BD-2Z-TVH
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
109,27
exkl. MWST
91,82
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
87,42
exkl. MWST
73,46
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800102.0840 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802405309 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 55 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 100 mm |
| Breite | 33,3 mm |
| Gewicht | 0,93 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Anordnung | Standardausführung |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | beidseitige Abdeckung |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Kugelreihen | zweireihiges Lager |
| Druckwinkel | 30 Grad |
Nederlands
Deutsch
English
