FAG Rillenkugellager
S6009-HLC
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
153,72
exkl. MWST
129,18
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
122,97
exkl. MWST
103,34
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800087.6145 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802228151 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 45 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 75 mm |
| Breite | 16 mm |
| Gewicht | 0,239 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | nichtrostender Stahl |
| Außenring | ohne Flansch/Nut |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Kugelreihen | einreihiges Lager |
Nederlands
Deutsch
English
