FAG Rillenkugellager
62302-2RSR-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
12,66
exkl. MWST
10,64
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
10,13
exkl. MWST
8,51
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800087.4360 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801059220 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 15 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 42 mm |
| Breite | 17 mm |
| Gewicht | 0,152 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ohne Flansch/Nut |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Kugelreihen | einreihiges Lager |
Nederlands
Deutsch
English
