FAG Rillenkugellager
6205-C-2HRS-C3 (-2RSR-C3)
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
5,81
exkl. MWST
4,88
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
4,64
exkl. MWST
3,90
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800087.3285 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802384123 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 25 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 52 mm |
| Breite | 15 mm |
| Gewicht | 0,133 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ohne Flansch/Nut |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Kugelreihen | einreihiges Lager |
Nederlands
Deutsch
English
