FAG Rillenkugellager
61848-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
803,04
exkl. MWST
674,82
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
642,43
exkl. MWST
539,86
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800087.2705 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677497406 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 240 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 300 mm |
| Breite | 28 mm |
| Gewicht | 4,5 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ohne Flansch/Nut |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Kugelreihen | einreihiges Lager |
Nederlands
Deutsch
English
