FAG Rillenkugellager
6017-2RSR
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
67,12
exkl. MWST
56,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
53,69
exkl. MWST
45,12
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800087.1900 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801201575 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 85 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 130 mm |
| Breite | 22 mm |
| Gewicht | 0,9 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ohne Flansch/Nut |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Kugelreihen | einreihiges Lager |
Nederlands
Deutsch
English
