FAG Rillenkugellager
4216-B-TVH
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
266,35
exkl. MWST
223,82
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
213,08
exkl. MWST
179,06
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800087.1090 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801197113 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 80 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 140 mm |
| Breite | 33 mm |
| Gewicht | 2,14 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ohne Flansch/Nut |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Kugelreihen | zweireihiges Lager |
Nederlands
Deutsch
English
