FAG Rillenkugellager
4213-B-TVH
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
151,61
exkl. MWST
127,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
121,28
exkl. MWST
101,92
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800087.1075 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801161985 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 65 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 120 mm |
| Breite | 31 mm |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ohne Flansch/Nut |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Kugelreihen | zweireihiges Lager |
Nederlands
Deutsch
English
