FAG Rillenkugellager
16003-2RSR
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
11,14
exkl. MWST
9,36
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
8,91
exkl. MWST
7,49
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800087.0785 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802335521 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 17 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 35 mm |
| Breite | 8 mm |
| Gewicht | 0,037 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ohne Flansch/Nut |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Kugelreihen | einreihiges Lager |
Nederlands
Deutsch
English
