FAG Rillenkugellager
61844
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
524,39
exkl. MWST
440,66
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
419,51
exkl. MWST
352,53
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800087.0660 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677020482 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 220 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 270 mm |
| Breite | 24 mm |
| Gewicht | 2,62 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ohne Flansch/Nut |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Kugelreihen | einreihiges Lager |
Nederlands
Deutsch
English
