FAG Rillenkugellager
16028
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
297,21
exkl. MWST
249,76
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
237,77
exkl. MWST
199,81
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800087.0530 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801077736 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 140 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 210 mm |
| Breite | 22 mm |
| Gewicht | 2,46 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ohne Flansch/Nut |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Kugelreihen | einreihiges Lager |
Nederlands
Deutsch
English
