FAG Rillenkugellager
6414
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
231,12
exkl. MWST
194,22
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
184,90
exkl. MWST
155,38
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800087.0410 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801206334 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 70 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 180 mm |
| Breite | 42 mm |
| Gewicht | 4,83 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ohne Flansch/Nut |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Kugelreihen | einreihiges Lager |
Nederlands
Deutsch
English
