FAG Pendelrollenlager
WS22211-E1-2RSR
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
145,49
exkl. MWST
122,26
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
116,39
exkl. MWST
97,81
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.5105 |
|---|---|
| EAN-code | 4054364071851 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 55 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 100 mm |
| Breite | 31 mm |
| Gewicht | 0,98 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | beidseitig Labyrinthdichtung |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
