FAG Pendelrollenlager
24164-BE-XL
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
11.352,81
exkl. MWST
9.540,18
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
9.082,25
exkl. MWST
7.632,14
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.5065 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 320 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 540 mm |
| Breite | 218 mm |
| Gewicht | 209 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
