FAG Pendelrollenlager
24152-BE-XL-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
5.429,38
exkl. MWST
4.562,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
4.343,50
exkl. MWST
3.650,00
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.5040 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 260 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 440 mm |
| Breite | 180 mm |
| Gewicht | 110,9 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
