FAG Pendelrollenlager
24048-BE-XL-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.430,17
exkl. MWST
2.042,16
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.944,14
exkl. MWST
1.633,73
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.4775 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 240 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 360 mm |
| Breite | 118 mm |
| Gewicht | 41,6 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
