FAG Pendelrollenlager
23956-MB-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.197,45
exkl. MWST
1.846,60
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.757,96
exkl. MWST
1.477,28
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.4510 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801193870 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 280 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 380 mm |
| Breite | 75 mm |
| Gewicht | 25,4 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
