FAG Pendelrollenlager
23940-S-MB
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.186,41
exkl. MWST
996,98
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
949,12
exkl. MWST
797,58
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.4470 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801193788 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 200 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 280 mm |
| Breite | 60 mm |
| Gewicht | 11,72 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
