FAG Pendelrollenlager
23236-E1-K-TVPB
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.027,28
exkl. MWST
1.703,60
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.621,83
exkl. MWST
1.362,88
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.4245 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677845856 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 180 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 320 mm |
| Breite | 112 mm |
| Gewicht | 38,6 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
