FAG Pendelrollenlager
23226-E1-K-TVPB-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
687,92
exkl. MWST
578,08
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
550,33
exkl. MWST
462,46
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.4085 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677830173 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 130 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 230 mm |
| Breite | 80 mm |
| Gewicht | 13 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
