FAG Pendelrollenlager
23172-BEA-XL-MB1-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
10.515,74
exkl. MWST
8.836,76
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
8.412,60
exkl. MWST
7.069,41
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.3875 |
|---|---|
| EAN-code | 4054364654641 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 360 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 600 mm |
| Breite | 192 mm |
| Gewicht | 220 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
