FAG Pendelrollenlager
23152-BE-XL-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
3.487,60
exkl. MWST
2.930,76
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
2.790,09
exkl. MWST
2.344,61
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.3760 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 260 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 440 mm |
| Breite | 144 mm |
| Gewicht | 90,1 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
