FAG Pendelrollenlager
23152-BE-XL
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
3.937,61
exkl. MWST
3.308,92
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
3.150,10
exkl. MWST
2.647,14
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.3755 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 260 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 440 mm |
| Breite | 144 mm |
| Gewicht | 86,6 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
