FAG Pendelrollenlager
23144-BE-XL-K
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.502,71
exkl. MWST
2.103,12
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
2.002,18
exkl. MWST
1.682,50
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.3705 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 220 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 370 mm |
| Breite | 120 mm |
| Gewicht | 49,05 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
