FAG Pendelrollenlager
23136-E1A-M-C4
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.318,14
exkl. MWST
1.107,68
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.054,51
exkl. MWST
886,14
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.3625 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677872203 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 180 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 300 mm |
| Breite | 96 mm |
| Gewicht | 27 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | stark erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
