FAG Pendelrollenlager
23126-E1-TVP-B
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
497,21
exkl. MWST
417,82
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
397,77
exkl. MWST
334,26
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.3425 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677828354 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 130 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 210 mm |
| Breite | 64 mm |
| Gewicht | 8,168 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
