FAG Pendelrollenlager
23060-BE-XL
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
3.101,81
exkl. MWST
2.606,56
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
2.481,45
exkl. MWST
2.085,25
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.3180 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 300 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 460 mm |
| Breite | 118 mm |
| Gewicht | 70,4 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
