FAG Pendelrollenlager
23052-BE-XL-K-C4
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.377,62
exkl. MWST
1.998,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.902,10
exkl. MWST
1.598,40
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.3150 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 260 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 400 mm |
| Breite | 104 mm |
| Gewicht | 50 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | stark erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
