FAG Pendelrollenlager
23044-BE-XL
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.549,86
exkl. MWST
1.302,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.239,88
exkl. MWST
1.041,92
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.3075 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 220 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 340 mm |
| Breite | 90 mm |
| Gewicht | 29,6 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
