FAG Pendelrollenlager
23040-E1A-M-C4
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.274,28
exkl. MWST
1.070,82
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.019,43
exkl. MWST
856,66
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.3055 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677867001 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 200 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 310 mm |
| Breite | 82 mm |
| Gewicht | 22,5 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | stark erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
