FAG Pendelrollenlager
23038-E1-K-TVPB-C4
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
909,49
exkl. MWST
764,28
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
727,59
exkl. MWST
611,42
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.3015 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677871794 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 190 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 290 mm |
| Breite | 75 mm |
| Gewicht | 16,86 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | stark erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
