FAG Pendelrollenlager
23038-E1A-K-M-C4
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.023,00
exkl. MWST
859,66
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
818,40
exkl. MWST
687,73
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.2990 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677843340 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 190 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 290 mm |
| Breite | 75 mm |
| Gewicht | 18,2 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | stark erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
