FAG Pendelrollenlager
23036-E1-K-TVPB-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
958,81
exkl. MWST
805,72
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
767,05
exkl. MWST
644,58
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.2965 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677834348 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 180 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 280 mm |
| Breite | 74 mm |
| Gewicht | 16,56 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
