FAG Pendelrollenlager
23034-E1A-M
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
807,27
exkl. MWST
678,38
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
645,81
exkl. MWST
542,70
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.2915 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677832436 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 170 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 260 mm |
| Breite | 67 mm |
| Gewicht | 12,86 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
