FAG Pendelrollenlager
23034-E1A-K-M-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
758,34
exkl. MWST
637,26
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
606,67
exkl. MWST
509,81
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.2910 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677832528 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 170 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 260 mm |
| Breite | 67 mm |
| Gewicht | 12 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
