FAG Pendelrollenlager
23028-E1-TVPB-C4
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
457,41
exkl. MWST
384,38
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
365,93
exkl. MWST
307,50
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.2815 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 140 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 210 mm |
| Breite | 53 mm |
| Gewicht | 6,04 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | stark erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
