FAG Pendelrollenlager
22348-BEA-XL-K-MB1
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
7.035,42
exkl. MWST
5.912,12
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
5.628,34
exkl. MWST
4.729,70
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.2560 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 240 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 500 mm |
| Breite | 155 mm |
| Gewicht | 152 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
