FAG Pendelrollenlager
22344-BE-XL-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
4.882,21
exkl. MWST
4.102,70
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
3.905,77
exkl. MWST
3.282,16
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.2545 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 220 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 460 mm |
| Breite | 145 mm |
| Gewicht | 112,975 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
