FAG Pendelrollenlager
22340-BE-XL-K-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
3.936,85
exkl. MWST
3.308,28
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
3.149,48
exkl. MWST
2.646,62
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.2520 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 200 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 420 mm |
| Breite | 138 mm |
| Gewicht | 87,56 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
