FAG Pendelrollenlager
22338-BE-XL-K-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
3.209,86
exkl. MWST
2.697,36
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
2.567,89
exkl. MWST
2.157,89
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.2475 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 190 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 400 mm |
| Breite | 132 mm |
| Gewicht | 76,7 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
