FAG Pendelrollenlager
22338-BE-XL-JPA-T41A
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
3.979,12
exkl. MWST
3.343,80
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
3.183,30
exkl. MWST
2.675,04
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.2465 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 190 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 400 mm |
| Breite | 132 mm |
| Gewicht | 79,9 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Ausführung | für schwingende Beanspruchung |
Nederlands
Deutsch
English
