FAG Pendelrollenlager
22332-BE-XL-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.243,20
exkl. MWST
1.885,04
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.794,56
exkl. MWST
1.508,03
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.2325 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 160 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 340 mm |
| Breite | 114 mm |
| Gewicht | 48,225 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
